פרויקטים מצטיינים בסדנאות

ביה"ס למדעי המחשב באוניברסיטת תל-אביב עורך מדי שנה תחרות פרויקטים מצטיינים בסדנאות.

תשע"ט - 2019

הפרסים למצטייני הסדנאות הם במימון מכון צ'ק פוינט לאבטחת מידע

אלבום תמונות תחרות הפרויקטים - מאי 2019

מקום ראשון

פרויקט Blind Visual Motif Removal from a Single Image

בהנחיית פרופ' דני כהן אור והמתרגלת שרון פוגל

אמיר הרץ | אביב נפתלי | אופיר פיקמן

 

מקום שני

פרויקט Witnesstry

בהנחיית פרופ' נחום דרשוביץ

מיכל ינקו | דניאלה בלנק זוסמנוביץ | קרפילובסקי אריאל

 

מקום שלישי

פרויקט Using Blindl in H-Store

בהנחיית ד''ר אדם מוריסון והמתרגל משה הרשקוביץ

גל לושי | ענני עוז

 

ציון לשבח

פרויקט Football Match

בהנחיית פרופ' יוסי מטיאס והמתרגל עומר גולד

רן עמר | אופיר פפר | עידן רשף

 

פרויקט Predicting Cancer Sensitivities

בהנחיית פרופ' יוסי מטיאס והמתרגל עומר גולד

קמי שמי | אופק שניצר

 
 
 

תשע"ח - 2018

הפרסים למצטייני הסדנאות הם במימון מכון צ'ק פוינט לאבטחת מידע

אלבום תמונות תחרות הפרויקטים - מאי 2018

מקום ראשון

מקום ראשון בתחום האלגוריתמים

פרויקט KLEE Smart Search

בהנחיית ד''ר נעם רינצקי

תמי לביא | מיכאל ברגורי | עומר פוגל

 

מקום ראשון בתחום האפליקציות

פרויקט Tiny Talk

בהנחיית ד''ר ניר לוי והמתרגל משה סולאמי

נופר אלארט | נוי פיטרמן | שרון שהרבני

 

מקום שני

מקום שני בתחום האלגוריתמים

פרויקט Predicting Genetic Interactions

בהנחיית פרופ' רודד שרן

גל ינקוביץ' | טל ינקוביץ' | רעות ידידים

 

מקום שני בתחום האפליקציות

פרויקט RESERVEAT

בהנחיית פרופ' טובה מילוא והמתרגל סלבה נובגורודוב

נטע לי גולן | יובל כספי | עמי טחן

 

 

 

תשע"ז - 2017

הפרסים למצטייני הסדנאות הם במימון מכון צ'ק פוינט לאבטחת מידע

מקום ראשון

פרויקט cLoop – closed loop real time

בהנחיית פרופ' חזי ישורון

איתמר טלמון | נעם פרזנצ'בסקי

 

מקום שני

פרויקט Sleep Cycle

בהנחיית פרופ' יהודה אפק וד''ר ניר לוי מחברת מייקרוסופט

מאיר זהר | נועם חדאד | סיוון שיק

 

מקום שלישי

1. פרויקט חומות אש, סדנה באבטחת מידע

בהנחיית ראובן פלבינסקי - צ'ק פוינט

אטיאס עידן

 

2. פרויקט מערכת ראקטיבית של מעלית, הפועלת על סמך אלגוריתם מתוך סינתזה,

בהנחיית ד''ר שחר מעוז ומתרגל הסדנה אור פיסטינר

אורי כהן | ניב קונסטנטיני

תשע"ו - 2016

אלבום תמונות תחרות הפרויקטים - מאי 2016

 

מקום ראשון

הפרסים למקום הראשון הם במימון מכון צ'ק פוינט לאבטחת מידע

פרויקט JSFUZZER

בהנחיית ד"ר נועם רינצקי, שיר לנדאו פייביש וד״ר נורית דור מחברת KayHut.

מצגת הפרויקט

אביטל שחר | בר דוד יצחק | פולג מתן

מקום שני

פרויקט Tremor and fall detection

בהנחיית ד"ר ניר לוי מחברת מייקרוסופט, פרופ' יהודה אפק ושיר לנדאו פייביש

נופר חיקי | ניסים עזר

 

 

תשע"ה - 2015

 

מקום ראשון

הפרסים למקום הראשון הם במימון מכון צ'ק פוינט לאבטחת מידע

תחום יישומי:

פרויקט - Rainman

בהנחיית פרופ' יהודה אפק ושיר לנדאו

דניס גוליאנוב | דוד ליפשיץ | שמחר פוייאי

 

תחום מדעי:

פרויקט  – Decompose and Pack

בהנחיית פרופ' דניאל כהן-אור

פרל אור | מרכוס עמית | גארח תומר

מקום שני

תחום יישומי:

פרויקט - אפליקציה אינטראקטיבית ללימוד אותיות לילדים

בהנחיית פרופ' ליאור וולף ונוגה לוי

אבירן עבדי

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive